Zabiegi odchudzające – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Wraz z pojawieniem się mody na zdrowy tryb życia zwiększyła się również nasza świadomość z tematyce zarówno samego żywienia, jak i wpływu codziennych ćwiczeń na nasze ciało oraz stan psychiczny. Dziś każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że otyłość jest chorobą dlatego coraz większa liczba osób decyduje się zmienić swoje życie i walczyć z nadprogramowymi kilogramami. Czasami jednak tkanka tłuszczowa na naszym ciele usytuowana jest w takich miejscach, że nie sposób pozbyć się jej za pomocą domowych sposobów.  Nie oznacza to jednak, że z góry skazani jesteśmy na posiadanie nadmiaru tłuszczu.

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą zabiegów

Ciało kobiety posiada miejsca lubiące zbierać nadmiar tkanki tłuszczowej. Wynika to z kobiecej biologii i jest całkowicie naturalne niemniej, kiedy w grę wchodzi odchudzanie, miejsca te mogą stanowić prawdziwy problem zwłaszcza, gdy zaczynają prezentować się nieproporcjonalnie do reszty sylwetki. W takim przypadku pomóc mogą nam zabiegi odchudzające mające na celu zniwelować tłuszcz tam, gdzie domowe sposoby nie są w stanie. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele takich zabiegów, co pozwala nam dostosować konkretny z nich do naszych indywidualnych zapotrzebowań, dzięki czemu otrzymamy optymalne efekty.

Więcej o zabiegach tutaj: http://drkomorowska.pl/arts/walka-z-otyloscia-za-pomoca-medycyny-zabiegi-odchudzajace/

Icoone zapewnia szybkie odchudzanie

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnego masażu powodującego rozbicie oraz usunięcie z ciała lipidów. Wykonywany jest pod ciśnieniem wykorzystując działanie głowic masujących. Ponadto wzmacnia skórę, oczyszcza tkanki z toksyn, a także podczas jego wykonywania dochodzi do drenażu limfatycznego.

Endermologia LPG

Jest to kolejny zabieg na odchudzanie, który odbywa się na zasadzie masażu. Podczas jego wykonywania tkanka tłuszczowa jest rozbijana oraz usunięta. Zabieg ten pozwala też znacząco poprawić jędrność naszej skóry.

Venus Legacy na skuteczne odchudzanie

Redukcja tkanki tłuszczowej może też odbywać się za pomocą zabiegów wykorzystujących fale radiowe. Takim właśnie zabiegiem jest Venus Legacy wykorzystujący nowoczesną technologię, jak np: Impulsowe Pole Magnetyczne, Multipolarna Fala Radiowa, czy też VariPulse i Real Thermal Feedback. Cały proces polega na rozgrzaniu naszej tkanki tłuszczowej właśnie za pomocą wspomnianych fal radiowych, a dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom zabieg jest dla nas komfortowy, bezpieczny oraz skuteczny.

Maximus zabiegi odchudzające

Ten zabieg odchudzający również wykorzystuje fale radiowe i wykonywany jest przy pomocy Pollogen Legend. Jest to urządzenie pozwalające na doskonałe efekty dzięki temu, iż działa na kilka warstw naszej tkanki. Podgrzewając ją do 60°C wprowadza ją w stan upłynnienia. Jednocześnie dzięki swojemu dogłębnemu działaniu ma wpływ także na pobudzenie mięśni, co jeszcze bardziej wspomaga usunięcie tanki tłuszczowej, a tym samym i skuteczne odchudzanie.

Karboksyterapia Reology2

Szybkie odchudzanie zapewni nam również i ten zabieg przeprowadzany przy użyciu medycznego dwutlenku węgla, który podaje się podczas trwania zabiegu zarówno podskórnie, jak i śródskórnie. Efektem całego procesu jest rozbijanie lipidów, co przyspiesza ich usuwanie. Zabieg ten posiada również inne zalety potwierdzone przez specjalistów:

„Efekt zabiegu sprawia, że sylwetka jest wyszczuplona, ale też wygląda znacznie młodziej. Rezultat ten wynika z faktu, że zabieg zarówno zmniejsza widoczność cellulitu, jak i poprawia napięcie oraz kondycję skóry.”

Zobacz efekty zabiegów wyszczuplających: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Kiedy zaleca się wykonać zabieg odchudzający?

Zabiegi są polecane dla osób borykających się z:

 • cellulitem
 • rozstępami
 • nadwagą
 • nadmiarem tkanki tłuszczowej w tzw. trudnych strefach: uda, brzuch, pośladki, ramiona, łydki i boczki
 • wiotką skórą całego ciała
 • pragnących wymodelować sylwetkę
 • obrzękami limfatycznymi
 • problemami z mikrokrążeniem

Zabieg na odchudzanie z bezpłatną konsultacją

Nowoczesne zabiegi pozwalają nam zatem uporać się z wieloma problemami dotyczącymi nadmiaru tkanki tłuszczowej, jednakże należy pamiętać o tym, iż jedne z nich pozwolą nam lepiej uporać się z rozstępami, czy nadwagą, a inne z obrzękami limfatycznymi, czy też z problemami z mikrokrążeniem dlatego też podstawą jest dobranie odpowiedniego zabiegu do naszych zapotrzebowań. Taka konsultacja jest oczywiście darmowa, a doświadczony kosmetolog pomoże nam wybrać idealny zabieg, a także określi ilość wizyt i ich częstotliwość.

5 replies on “Zabiegi odchudzające – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej”

 1. kasia63 pisze:

  No jestem zaskoczona po przeczytaniu… Myślałam, że zabiegi usuwające tłuszcz to liposukcja wykonywana skalpelem, a jednak istnieją nieinwazyjne metody 🙂

 2. mirula pisze:

  Powiem Wam tak: zdrowa dieta, dobre warzywka są dużo tańsze niż te wszystkie zabiegi usuwania tłuszczu. Po co w ogóle korzystać z tego?

  • osia pisze:

   No może dlatego, że taki zabieg redukujący tłuszcz może komuś pomóc? Są ludzie, którzy się serio starają, ale nie mogą osiągnąć efektów przez jakieś inne czynniki…

  • kolasa pisze:

   Warto nadmienić, że takie usuwanie tłuszczu ultradźwiękowe załóżmy, nie jest aż takie drogie jak się wydaje. Gabinety też rozbijają te kwoty na roty jeśli ktoś chce.

 3. alicja45 pisze:

  Już długo ćwiczę, ale im dłużej tym coraz mniej zrzucam… Skusiłam się na zabieg redukcji tłuszczu i jestem zadowolona z efektu wymodelowania sylwetki. Nie ma co się sugerować jakimiś opiniami ludzi nie znających się na temacie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

52 − = 44