Opłacalność depilacji laserowej

Każda kobieta chciałaby wyglądać idealnie. Choć wydaje się to mrzonką nie do zrealizowania, branża beauty wpada na coraz nowsze pomysły, które pozwalają poprawić wygląd i kondycję swojego ciała… Prawdziwą rewolucję przeżywa chociażby tematyka depilacji. Okazuje się, że regularne machanie maszynką do golenia i krzywienie się w czasie stosowania wosku bądź tradycyjnego depilatora mogą przejść do historii. Na scenę wkracza bowiem laser Vectus. Zastanówmy się jednak jak działa i czy faktycznie używanie go może być opłacalne.

Kalkulacja i skuteczność

Jak łatwo sobie wyobrazić, patrząc jednorazowo ceny depilacji laserowej są nieco wyższe od innych metod. Aby jednak skalkulować to rzetelnie, należałoby popatrzeć na sprawę ilościowo. Jak często musisz sięgać po klasyczne akcesoria do golenia i ile Cię one kosztują? Nie tylko finansowo, także czasowo. Pamiętaj, że czas to jedna z najcenniejszych rzeczy, które posiadasz i że zawsze możesz znaleźć lepsze sposoby na wykorzystanie go. Ponadto samodzielna depilacja w domu bywa stresująca i nie zawsze osiągnie się pożądany efekt. Nie ma nic gorszego, niż napracować się, a potem narzekać na rezultaty! Szczególnie przed wyprawą na plażę bądź bardzo ważną randkę, gdzie chciałoby się wypaść naprawdę perfekcyjnie – a w tym temacie więcej tutaj: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku.

Dla kobiet o niskim progu wrażliwości na ból

Panie, które mają wrażliwą skórę i bardzo silnie reagują na ból, z depilacją miewają prawdziwy problem. Odpada zarówno wosk, jak i elektryczny depilator. Maszynki natomiast nigdy nie pozostawią skóry tak gładkiej i wymagają dużej częstotliwości zabiegów. Tymczasem stosowanie lasera Vectus… Nie boli. Głowica urządzenia pokryta jest warstwą szafirowego szkła pozwalającego na chłodzenie depilowanej okolicy. Laser wyposażony jest także w inne technologie, takie jak Advanced Contact Cooling, które pozwalają na optymalne przygotowanie skóry do wyrywania włosków i sprawiają, że to po prostu nie boli.

Długotrwały efekt i pożegnanie z niechcianym owłosieniem

Największą zaletą zabiegów laserowych Vectus jest oczywiście ich niezwykła trwałość. Aby ją osiągnąć zabieg należy powtórzyć kilka razy, lecz później… Skóra pozostaje gładka i gładka, a włoski wcale nie chcą powrócić! Tym sposobem można cieszyć się idealnymi nogami przez całe lato, nawet przez chwilę nie myśląc o używaniu depilatora czy wosku. Jest to niezwykle wygodne i ogranicza życiowy stres związany z koniecznością stałego dbania o swoją urodę. Co ważne, laserem można depilować nie tylko nogi, ale też wiele innych miejsc. Na przykład strefę bikini, szyję, wąsik, uszy, pachy i plecy… Wszystko zależnie od potrzeb i oczekiwań kobiety. Każdy zabieg musi poprzedzać konsultacja, która pomaga zebrać wszystkie konieczne informacje na temat pacjenta. Choć laser Vectus jest bezpieczny i delikatny dla organizmu, należy przestrzegać pewnych zaleceń. Pracownicy salonu poinformują o nich kompleksowo. Wystarczy uważnie słuchać i ich przestrzegać. Kolejnym krokiem będzie już tylko cieszenie się z jedwabnie gładkiej skóry…


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

6 replies on “Opłacalność depilacji laserowej”

 1. Sisi00 pisze:

  Co poradzicie, gdy żadne metody depilacji działają na mnie tak, że dostaję ogromnej wysypki?? A jak to będzie z laserem? Co jak dostanę reakcji alergicznej po zabiegu??

 2. Juga pisze:

  Wszyscy, który są wrażliwi na ból informuję, że ta metoda NIE BOLI 🙂 co było zresztą dla mnie miłym zaskoczeniem ! Zabieg nie dosyć, że bezbolesny to i szybki! W pół godziny pozbawiono mnie owłosienia na nogach 🙂

 3. Fifi pisze:

  świetny zabieg. Wykonałam zabieg na pachy w klinice Cosmetologica w Gdańsku 🙂 profesjonalizm od wejścia do samej kliniki. Poza tym jakiś czas później skorzystałam z manicure, bo okazało się, że mają naprawdę bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych.

 4. Doma92 pisze:

  ile kosztuje zabieg na pachy ?

 5. Doma92 pisze:

  można sobie też usunąć wąsik tą metodą 🙂 super sprawa! pozbyłam się kompleksu młodości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 3 =