Gładkie nogi dzięki laserowi Vectus

Wrastające włoski pojawiają się tuż po goleniu na przykład nóg maszynką elektryczną lub też woskiem. Na rynku istnieją różne balsamy oraz kremy, jednak bardzo często ich działanie nie jest zbyt wystarczające i wrastające włoski dalej się pojawiają oraz różne podrażnienia po goleniuWrastające włoski na nogach często objawiają się swędzącymi krostkami, które nie wyglądają zbyt estetycznie.

Warto wiedzieć, że jest sposób, dzięki któremu wrastające włoski już nie będą stanowiły żadnego problemu. Laser Vectus jest nowatorskim urządzeniem, za pomocą którego można w bezpieczny sposób pozbyć się owłosienia z danej partii ciała. Podczas zabiegu pojawia się specyficzna wiązka lasera, która usuwa bardzo efektywnie owłosienie. Ogromnym plusem wyżej wymienionej technologii jest fakt, iż dzięki niej, nie występują żadne, przykre dolegliwości, takie jak chociażby podrażnienia po depilacji. Zabieg jest cały czas kontrolowany przez specjalistę. Depilacja laserem Vectus nie trwa długo. Czas oscyluje między około piętnaście minut do czterdziestu minut. Laser Vectus efektywnie usuwa całe owłosienie, a co najważniejsze po zabiegu nie pojawiają się wrastające włosy.

Na uwagę zasługuje także fakt, że wyżej wymieniony laser o nazwie Vectus posiada specjalny czytnik, za pomocą którego można zmierzyć poziom melaniny. Jest to bardzo przydatne, gdyż dzięki temu można odczytać poziom barwnika znajdującego się w skórze. Jest to również ważne, gdyż za pomocą tego rozwiązania, można w sposób całkowicie automatyczny dostosować wiązkę lasera do indywidualnych potrzeb osoby poddanej zabiegowi. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo przeprowadzenia depilacji. Warto również wiedzieć, iż nie istnieje żadne ryzyko poparzenia skóry przez laser Vectus. Kolejnym atutem wyżej wymienionej technologii jest fakt, iż efekty są naprawdę długotrwałe i tak naprawdę również natychmiastowe. Bardzo ważne jest to, że wrastające włoski po depilacji się nie pojawiają, skóra również nie jest przesuszona, tak jak ma to miejsce przy standardowym goleniu.

4 replies on “Gładkie nogi dzięki laserowi Vectus”

 1. Patiiii44 pisze:

  o kurcze te wrastające włoski muszą bardzo przeszkadzać. Pewnie każde golenie to jakaś mordęga..

 2. GośkaL-L pisze:

  @Patiiii44 no dokładnie wrastające włoski to nic przyjemnego. Sama miałam z nim problem, ale rozwiązałam go w Clinica Cosmetologica – Gdańsk. Dokładnie to robię raz na jakiś czas depilację laserem Vectus. Skóra może z początku być lekko podrażniona, ale to po czasie znika i skóra jest idealna.

 3. paannaa pisze:

  Objawy wrastających włosków zawsze można próbować złagodzić poprzez specjalne kremy, ale z tego co wiem to dają one efekt krótkotrwały.

 4. Debi123 pisze:

  LAser Vectus jest megaa. Miałam nim robioną depilację kilka razy i się normalnie od niego uzależniłam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

71 + = 80