Depilacja laserowa w Gdyni: trwały sposób na niechciane włoski

Depilacja jest czynnością, którą wykonują chyba wszyscy ludzie. Niestety zabieg ten nie kojarzy się raczej nikomu przyjemnie. Rosnące ciągle włosy w niechcianych przez nas miejscach są dodatkowym kłopotem, z którym trzeba sobie radzić. Na domiar złego depilacja jest często bolesna i czasochłonna. Na pewno każdy chciałby pozbyć się problemu rosnących ciągle włosów.

Znanych jest mnóstwo metod depilacji, które są stosowane od dawna. Tradycyjne metody mają jednak to do siebie, że trzeba je wykonywać co jakiś czas, gdyż włosy są jedynie usuwane na jakiś czas. Potem odrastają. Najpopularniejsze metody to usuwanie owłosienia z wykorzystaniem maszynki i żyletki, przy pomocy kremu do depilacji, depilatora, czy przy wykorzystaniu wosku. Jednak to nie daje trwałego rozwiązania problemu, bo włoski odrastają a czasem nawet zaczynają wrastać, dlatego warto poddać się depilacji laserem, która gwarantuje wspaniałe rezultaty!

Skuteczna metoda do walki z owłosieniem – Laser Vectus

Istnieje jednak metoda, której skuteczność jest o wiele wyższa niż metod tradycyjnych. Depilacja laserowa to sposób na poradzenie sobie z niechcianym owłosieniem raz na zawsze. Ten zabieg jest wykonywany przy pomocy lasera, który dzięki swojej energii niszczy cebulki włosów, które nie mają prawa w przyszłości odrastać.

Depilacja laserowa powinna być wykonana kilka razy w odstępie kilku tygodni. Wynika to z charakteru rośnięcia włosów. Kilkukrotne powtórzenie zabiegu da pewność, że wszystkie cebulki zostaną zniszczone i problem owłosienia w depilowanych miejscach zniknie. Laserowe usuwanie owłosienia jest w zasadzie bezbolesnym zabiegiem. Dodatkowo jeden zabieg trwa dosyć krótko.

Lasery wykorzystywane do depilacji

W przypadku tego typu depilacji trzeba wykorzystać laser. Na rynku jest oczywiście mnóstwo Laser Vectus - skuteczna metoda usuwania owłosienia z całego ciałalaserów, które mogą być stosowane do zabiegów. Jedne z nich są bardziej skuteczne, inne nieco mniej. Nie jest na pewno tak, że każdy sprzęt daje takie same efekty. Przed zabiegiem warto dowiedzieć się czy w miejscu, w którym chcemy dokonać depilacji mają odpowiedniej klasy sprzęt, który zapewni odpowiednią skuteczność. Oto typy laserów najczęściej stosowane:

  • laser rubinowy
  • laser aleksandrytowy
  • laser diodowy
  • laser neodymowojagowy
  • laser tradycyjny połączony z technologią IPL

 

Najskuteczniejszy i dający najbardziej trwałe rezultaty jest Laser diodowy Vectus. Jest to nowoczesny sprzęt, który wyposażono w inteligentny czytnik melaniny Skintel, dostosowujący moc lasera do skóry pacjenta. Dzięki temu ryzyko oparzeń zostaje zniwelowane, a pacjenci podczas zabiegu mogą ewentualnie odczuwać delikatny dyskomfort.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym rodzaju depilacji? Zapraszamy do przeczytania artykułu: https://kobieta.wp.pl/depilacja-laserowa-vectus-gdynia-6292758036113025a

Przyjdź na depilację laserową Vectus w Gdyni!

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Już dzisiaj możesz zapisać się na zabieg depilacji laserowej. Poprzedzony będzie on konsultacją, na której kosmetolog ustali liczbę oraz czas miedzy kolejnymi wizytami.

Zadzwoń lub przyjdź na depilację już dzisiaj!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa jest to aktualnie najskuteczniejszą metoda usuwania owłosienia. Na pewno warto z niej skorzystać, jeżeli chcemy pozbyć się kłopotu z ciągle odrastającymi włosami. Cena zabiegu jest różna. Zależy od części ciała oraz od cen, które ustala zakład, który depilacji dokonuje. W przybliżeniu cena może się wahać od 80 zł w przypadku usunięcia wąsika do 400 złotych w przypadku depilacji pleców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 2