Remedium na problemy cery naczynkowej

Remedium na problemy cery naczynkowej
5 (100%) 1 vote

Czy masz wrażenie, że cokolwiek nie zrobiłabyś ze swoją twarzą, to nic jej nie zmieni? Dręczą cię ciągłe nawroty pokonanych wcześniej niedoskonałości lub niestrudzona upartość tych tkwiących ciągle? Masz już dość widoku czerwonych wykwitów na swej skórze, kupowania wciąż to nowych korektorów do twarzy, podczas gdy rozszerzone naczynka pojawiają się ciągle od nowa, nie dają się niczym zatuszować, a twoja cera przypomina cętki. Popękane naczynka na nosie to dla ciebie widok na tyle znajomy, że masz tego dość. Jednak nie wiesz co robić, kogo spytać o radę, a codzienna pielęgnacja w postaci kremów, żeli i serum nie wystarcza. Myślałaś by skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Popękane naczynka to wbrew pozorom dość powszechnie występujący defekt na skórze twarzy. Jedni mają do niej wrodzone predyspozycje, inni nie. Warto jednak wiedzieć, że większość gabinetów kosmetycznych ma w swojej ofercie prawdziwe remedium na ten rodzaj problemów skórnych. Zamykanie naczynek pozwala na efektywne uwolnienie się od niedoskonałości o podłożu naczyniowym, jest zupełnie nieszkodliwe i nie przewiduje żadnych skutków ubocznych. Co więcej efekt jest trwały i poprawia odżywienie skóry. Krew może bez problemu wędrować przez naczynia włosowate do poszczególnej komórki twarzy i wzbogacać je przenoszonymi przez krwinki czerwone witaminami, oraz makro i mikroelementami. Szczególnie popularne jest laserowe zamykanie naczynek, zabieg szybki i precyzyjny, pozwalający na uwolnienie się od tak zwanych „pajączków” i innych zmian o podłożu naczyniowym. W efekcie cera nabiera równomiernego kolorytu, wygląda zdrowo i promiennie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w gabinetach kosmetycznych zamykanie naczynek na twarzy nigdy nie było łatwiejsze. Oczywiście przed przeprowadzeniem zabiegu należy szczerze odpowiedzieć na pytania podczas przeprowadzanego wywiadu przez panią kosmetolog w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Jednak samego procesu nie ma się co bać – a efekt z pewnością będzie zadowalający.

8 replies on “Remedium na problemy cery naczynkowej”

 1. JolaPP napisał(a):

  Zaczęłam walczyć z naczynkami w momencie gdy miałam ważną rozmowę o pracę a naczynka było mi ciężko zatuszować. Obecnie jestem po zabiegu laserowym i jest o wiele lepie, za jakiś czas ide na kolejny zabieg i mam nadzieje, że efekty będą jeszcze lepsze 🙂

 2. hanka00 napisał(a):

  Przez długi czas miałam problem z naczynkami, skorzystałam z zabiegu laserowego i czuje się inną osobą, nie musze się przejmować moją cerą na twarzy.

 3. szulka236 napisał(a):

  W moim przypadku najbardziej podobały mi się efekty po pierwszym zabiegu laserowym, kolejne były według mnie kontynuacją. Bardzo polecam zabieg

 4. chrumciaa napisał(a):

  Obecnie laserowe zamykanie naczynek jest najlepszym sposobem na pozbycie się problemu. Kiedyś nie było tak łatwo i trzeba było korzystać z bolesnej elektokoagulacja, która słabo zdawała egzamin i często pozostawiała blizny na skórze.

  • Elciaa napisał(a):

   No dokładnie teraz ból przy laserowym zamykaniu naczynek jest dużo mniejszy niż kiedyś. Warto również taki zabieg przeprowadzać bez znieczulenia, ponieważ znieczulenie obkurcza naczynko co skutkuje mniejszą skutecznością zamykania naczynek:)

 5. Zofija napisał(a):

  laserowy zabiegu usuwania naczynek musiała powtórzyć 3 razy, ale było warto. Przy trzecim podejściu pozbyłam się ich praktycznie całkowicie.

 6. maśka napisał(a):

  Jeżeli chodzi o użycie lasera na popękane naczynka to jest on bardzo skuteczny. Miałam zamykane trzy naczynka w Clinica Cosmetologica za pomocą VariLite. Zabieg przeszedł perfekcyjnie bez żadnych komplikacji, bardzo profesjonalna kadra znająca się na tym co robi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 2 =