O manicurze hybrydowym

O manicurze hybrydowym
5 (100%) 10 votes

Manicure hybrydowy jest idealnym sposobem na piękne i zadbane paznokcie. Pozwala nam na zadbanie o swój wygląd, jednocześnie sprawiając, że nasze dłonie będą na długi czas wyglądały estetycznie. Hybrydowy manicure jest bardzo trwały i jest wykonywany w prosty sposób. Co to jest manicure hybrydowy? To specjalny sposób nakładania lakieru hybrydowego, który utrwala się za pomocą lampy UV. Dzięki temu zabiegowi manicure jest bardzo trwały.

Manicure krok po kroku

Na początku nasza płytka paznokciowa musi być zmatowiona. Jeśli tego wymagają nasze dłonie musimy wyciąć także skórki wokół płytki. Odtłuszczamy paznokcie, by były przygotowane na kolejne zabiegi. Następnie na zmatowione paznokcie nakładany jest specjalny lakier, który nazywamy także bazą UV. Tak pokryte paznokcie wkładamy na około 20 sekund do lampy UV. Na tak utrwaloną bazę nakładamy wybrany lakier i również utrwalamy, tym razem dłużej – ponad 1 minutę. Jeśli chcemy, by lakier był trwały nakładamy kolejne warstwy, które również utrwalamy w lampie. Oczywiście możemy na nałożony lakier możemy położyć albo top, który sprawi, że powierzchnia lakieru będzie błyszcząca i trwała, albo możemy przed jego nałożeniem ozdobić paznokieć rysunkiem bądź ozdobnym pyłkiem, który wciera się w płytkę. Na paznokcie już pomalowane możemy też nalepić piękne cyrkonie lub naklejkę z gotową ozdobą. Wszystko zależy od naszej inwencji. Paznokcie hybrydowe są idealne na różne okazje, zwłaszcza są niezwykle przydatne na co dzień, kiedy dużo pracujemy w domu i potrzebujemy lakieru trwałego i odpornego na ścieranie.

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

Jego cena waha się od 30 zł do nawet 80 zł. Wszystko zależy od ilości ozdób do niego użytych oraz kosztu lakieru.

Ściąganie hybryd

Hybrydę ściągę się za pomocą specjalnego pilnika.

Czy hybryda niszczy paznokcie?

Nie, o ile delikatnie się ją ściąga.

W salonie w Gdyni czekają na Ciebie bezpłatne konsultacje z kosmetologiem!

Nie wiesz, jakiego zabiegu na twarz i ciało potrzebujesz? Bez obaw – przyjdź na darmowe konsultacje ze specjalistą, który dobierze idealny zabieg dla ciebie – byś długo mógł cieszyć się efektami!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

4 replies on “O manicurze hybrydowym”

  1. […] hybrydowy to po prostu manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Paznokcie hybrydowe, po takim zabiegu upiększającym mogą przez długi czas cieszyć się […]

  2. aleksandra napisał(a):

    Według mnie najładniejsze w manicure hybrydowym są efekty które można uzyskać, a obecnie jest ich bardzo dużo.

  3. Olga napisał(a):

    Moim zdaniem hybrydy jednak niszczą paznokcie. Przynajmniej u mnie zauważyłam to, że moja płytka jest o wiele cieńsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

62 − 54 =