Jaki krem na zmarszczki po 30?

Jaki krem na zmarszczki po 30?
4.5 (90%) 2 votes

Ukończenie 30-go roku życia może być dzwonkiem alarmowym. To dobry czas by zacząć intensywniej dbać o skórę twarzy. Jest przecież naszą wizytówką, a jej pielęgnacja to ważna inwestycja. Bardzo ważne jest by wyrobić sobie nawyki, które staną się dla nas codziennym rytuałem. Jednym z nich może być codzienne staranne zmywanie makijażu przed pójściem spać.

Nasza skóra regeneruje się w nocy, więc musi być oczyszczona z zanieczyszczeń. Dopiero na czystą skórę nakładamy doskonałej jakości krem. Rynek kosmetyczny jest zarzucany dziesiątkami kremów, a producenci ścigają się w wymyślaniu coraz to nowszych substancji, które mają sprawić by nasz skóra wyglądała młodo. Warto jednak zwrócić się ku naturalnym kosmetykom. Nie zawierają substancji stworzonych przez człowieka w warunkach laboratoryjnych, a prawdziwe esencje roślinne, które udaje się skomponować w taki sposób, by jedne wspierały działanie drugich.

Dobry krem naturalny taki jak Richevon zawiera ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków, czy kofeinę, a więc wyłącznie z naturalnych składników. Dzięki temu połączeniu działanie substancji zdrowych dla naszej cery zostaje spotęgowane. Okolice oczu i czoła są najbardziej narażona na powstawanie zmarszczek mimicznych po trzydziestym roku życia. Mięśni w tych częściach twarzy pracują intensywnie i skóra jest ustawicznie narażona na rozciąganie. Bardzo dobre rezultaty przynosi używanie do cery po 30-tym roku życia kremu Richevon. Jest to krem bazujący na ekstraktach naturalnych i dlatego działa na skórę wyjątkowo odżywczo i nawilżająco. Skóra, która jest odpowiednia nawilżona ma mniejsze skłonności do marszczenia się.

U kobiet w tym wieku skóra utraciła dużą część kolagenu i wymaga do pielęgnacji składników wspomagających regenerację. Codzienna domowa pielęgnacja dobrym kremem jest obowiązkowa. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na technikę aplikacji kremu. Aby osiągnąć dobre wyniki należy pamiętać o wklepywaniu kremu w skórę, a nie wcieraniu. Wcierając rozciągamy skórę niepotrzebnie i narażamy się na powstawanie kolejnych zmarszczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

87 + = 90