Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami – profesjonalne zabiegi gabinetów medycyny estetycznej

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami – profesjonalne zabiegi gabinetów medycyny estetycznej
5 (100%) 15 vote[s]

Zmarszczki pod oczami są naturalnym procesem starzenia się naszej skóry. Bez względu na wszystkie nasze działania, wraz z pewnym wiekiem, pojawiają się na naszej twarzy. U podłoża ich powstawania leży postępująca degeneracja włókien elastycznych i wzrost wiotkości skóry.


Likwidacja zmarszczek pod oczami – gdy domowe sposoby zawodzą

Gdy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne pod oczami, najczęściej zaczynamy szukać domowych i sprawdzonych sposobów radzenia sobie z nimi. Co, jednak jeśli one nie pomagają? Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami w sposób profesjonalny? Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się po pomoc do gabinetu medycyny estetycznej. Ośrodki te dysponują całą gamą metod spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi. Spośród nich najbardziej skuteczne:

  • Ultraformer III – HIFU
  • laser Palomar Emerge.
  • Harmony XL pro NIR
  • Pollogen LEGEND – Surgen oraz Maximus
  • Mobilift M6
  • GeneO+
  • Dermapen 3/ Mezopen
  • Peelingi
  • Głowica Hot-Cold

Poczytaj na temat liftingu skóry wokół oczu: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/

porównanie skóry starszej kobiety i młodszej

 

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – Zabiegi laserowe Palomar oraz Harmony XL

Zmarszczki wokół oczu są doskonałym wskazaniem do wykorzystania terapii laserowej. Topowymi zabiegami w tym segmencie są Palomar Emerge oraz Harmony XL. Idea ich działania polega na celowanym podgrzaniu odpowiednich warstw skóry w obrębie zmarszczki i stymulacji regeneracji.

Zmarszczki mimiczne pod oczami – wybierz zabieg Ultraformer III.

Usuwanie zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym, ale zabieg Ultraformer III z tym wyzwaniem radzi sobie doskonale. Urządzenie w sposób precyzyjny i bardzo skuteczny mechanicznie stymuluje naszą skórę do regeneracji. Bezpośrednim zauważalny efektem tego działania jest znikanie niechcianych zmarszczek.

 

Laserowe usuwanie zmarszczek pod oczami – czytaj więcej na http://drkonczalska.pl/arts/laserowe-usuwanie-zmarszczek-pod-oczami/

Usuwanie zmarszczek pod oczami – zabieg Pollogen LEGEND

Likwidacja zmarszczek pod oczami za pomocą zabiegu Pollogen polega na wykorzystaniu dwóch synergistycznych działań. Specjalna głowica urządzenia z jednej strony stymuluję naszą skórę temperaturą, a z drugiej impulsami elektrycznymi. Odpowiedzią skóry na te działania jest nasilona regeneracja i wyrównywanie się zmarszczek.

GeneO+ oraz Dermapen 3/ Mezopen – metody spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi

Wspólnym mianownikiem tych metod jest stymulowane różnymi sposobami wprowadzanie do skóry specjalnego serum regenerującego. Zabiegi doskonalę i efektywnie radzą sobie między innymi z problem, jakim są zmarszczki pod oczami.

Mobilift M6 oraz Głowica Hot-Cold – zmarszczki pod oczami przestają być problemem

Ideą obu zabiegów jest mechaniczna stymulacja skóry do regeneracji. O metodach można powiedzieć jako o współczesnych, udoskonalonych sposobach masażu regeneracyjnego.

Peelingi – łagodny sposób na zmarszczki wokół oczu

Peelingi są skuteczną i bardzo łagodną metodą walki z różnymi niedoskonałościami naszej skóry – między innymi zmarszczkami pod oczami. Ich działanie polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka, a tym samym wyrównania jego powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 2 =