Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami – profesjonalne zabiegi gabinetów medycyny estetycznej

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami – profesjonalne zabiegi gabinetów medycyny estetycznej
5 (100%) 22 vote[s]

Zmarszczki pod oczami są naturalnym procesem starzenia się naszej skóry. Bez względu na wszystkie nasze działania, wraz z pewnym wiekiem, pojawiają się na naszej twarzy. U podłoża ich powstawania leży postępująca degeneracja włókien elastycznych i wzrost wiotkości skóry.


Likwidacja zmarszczek pod oczami – gdy domowe sposoby zawodzą

Gdy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne pod oczami, najczęściej zaczynamy szukać domowych i sprawdzonych sposobów radzenia sobie z nimi. Co, jednak jeśli one nie pomagają? Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami w sposób profesjonalny? Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się po pomoc do gabinetu medycyny estetycznej. Ośrodki te dysponują całą gamą metod spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi. Spośród nich najbardziej skuteczne:

 • Ultraformer III – HIFU
 • laser Palomar Emerge.
 • Harmony XL pro NIR
 • Pollogen LEGEND – Surgen oraz Maximus
 • Mobilift M6
 • GeneO+
 • Dermapen 3/ Mezopen
 • Peelingi
 • Głowica Hot-Cold

Poczytaj na temat liftingu skóry wokół oczu: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/

porównanie skóry starszej kobiety i młodszej

 

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – Zabiegi laserowe Palomar oraz Harmony XL

Zmarszczki wokół oczu są doskonałym wskazaniem do wykorzystania terapii laserowej. Topowymi zabiegami w tym segmencie są Palomar Emerge oraz Harmony XL. Idea ich działania polega na celowanym podgrzaniu odpowiednich warstw skóry w obrębie zmarszczki i stymulacji regeneracji.

Zmarszczki mimiczne pod oczami – wybierz zabieg Ultraformer III.

Usuwanie zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym, ale zabieg Ultraformer III z tym wyzwaniem radzi sobie doskonale. Urządzenie w sposób precyzyjny i bardzo skuteczny mechanicznie stymuluje naszą skórę do regeneracji. Bezpośrednim zauważalny efektem tego działania jest znikanie niechcianych zmarszczek.

 

Laserowe usuwanie zmarszczek pod oczami – czytaj więcej na http://drkonczalska.pl/arts/laserowe-usuwanie-zmarszczek-pod-oczami/

Usuwanie zmarszczek pod oczami – zabieg Pollogen LEGEND

Likwidacja zmarszczek pod oczami za pomocą zabiegu Pollogen polega na wykorzystaniu dwóch synergistycznych działań. Specjalna głowica urządzenia z jednej strony stymuluję naszą skórę temperaturą, a z drugiej impulsami elektrycznymi. Odpowiedzią skóry na te działania jest nasilona regeneracja i wyrównywanie się zmarszczek.

GeneO+ oraz Dermapen 3/ Mezopen – metody spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi

Wspólnym mianownikiem tych metod jest stymulowane różnymi sposobami wprowadzanie do skóry specjalnego serum regenerującego. Zabiegi doskonalę i efektywnie radzą sobie między innymi z problem, jakim są zmarszczki pod oczami.

Mobilift M6 oraz Głowica Hot-Cold – zmarszczki pod oczami przestają być problemem

Ideą obu zabiegów jest mechaniczna stymulacja skóry do regeneracji. O metodach można powiedzieć jako o współczesnych, udoskonalonych sposobach masażu regeneracyjnego.

Peelingi – łagodny sposób na zmarszczki wokół oczu

Peelingi są skuteczną i bardzo łagodną metodą walki z różnymi niedoskonałościami naszej skóry – między innymi zmarszczkami pod oczami. Ich działanie polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka, a tym samym wyrównania jego powierzchni.

7 replies on “Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami – profesjonalne zabiegi gabinetów medycyny estetycznej”

 1. beszcza pisze:

  Przecież to się totalnie nie opłaca! Weźmy sobie zwykły krem na zmarszczki pod oczami, a porównajmy go, z którymś z tych zabiegów. Po co ludzie wydają gruby hajs na coś takiego?

  • nuka pisze:

   No bo jakiś tam zwykły krem niekoniecznie musi działać, a nawet te droższe są czasem wątpliwej jakości. Zabieg usuwający zmarszczki wokół oczu daje większą pewność jeżeli chodzi o efekty :]

 2. gaga pisze:

  Byłam na takim zabiegu i każda kobieta, której już zaczynają dokuczać zmarszczki wokół oczu powinna sobie coś takiego zafundować. REWELACJA

 3. mukka pisze:

  No brzmi to kusząco, wybranie się na zabieg, który usunie zmarszczki mimiczne tak rach ciach, ale czy to wszystko jest na pewno zdrowe i bezbolesne?

  • luxuria11 pisze:

   Myślę, że to sobie każdy sam musi przeliczyć, ale generalnie to co oferują zabiegi wygładzające zmarszczki jest bardzo obiecujące. Efekty mogą się utrzymać dłużej niż w przypadku jakiegoś serum.

 4. notha pisze:

  Wow, nie wiedziałam, że nawet są takie nowoczesne zabiegi na zmarszczki mimiczne i inne. Widać, że medycyna estetyczna ma się dobrze 😀

 5. zosia2samosia pisze:

  Ja jednak preferuję domowe sposoby na wygładzanie zmarszczek. Wiem, że nie każdemu to podpasuje, bo niektórzy są za leniwi 😀 Uwielbiam robić różnego rodzaju peelingi i maseczki, a skórę mam przy tym gładziuchną 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 4 = 5